Пропустити посилання

Доступна бізнес-освіта для фермерів

Навчально-сервісний центр «Координата»

Якщо ви фермер початківець

Якщо ви фермер початківець — для вас важливі якісні та доступні знання. Саме для вас ми створили проект Навчально-сервісний центр «Координата»!

«Координата» забезпечить широке коло фермерів доступними та високоякісними навчальними курсами, тренінгами, консультаціями, а також сервісами.

Головний співзасновник та партнер — Інноваційне фермерство та кооперація. Офіси «Координата» з квітня 2018 р. відкриті у 2 містах – Києві та Львові.

Сьогодні в Україні дуже важливий і відповідальний етап розвитку українського фермерства. Ця галузь в Україні стрімко розвивається, і, як ніколи, потребує освоєння знань і навичок, підвищення професійної кваліфікації. Понад 100 000 фермерів-початківців і сільських жителів, які наразі планують створити фермерський бізнес. Українські фермери початківці прагнуть знань і навичок, які дозволять створити цей бізнес успішним.

Унікальність Центру «Координата» для українського агроринку в поєднанні ряду факторів:

  1. Поєднання і навчання, і сервісів – фермери зможуть і вчитися, і отримати якісні послуги.
  2. Масштабність та системність начальної програми Центру. Це буде постійно діюча програма з цілого ряду курсів і програм, по цілому ряду тем і напрямів – від загально-підприємницьких до вузько-спеціализованих.
  3. Цінова доступність для широких мас фермерів та водночас високий професійний рівень навчання та послуг.
  4. Сервіси – послуги професійних фахівців (агрономи, бухгалтери, юристи) за доступною ціною.
  5. Центр сприятиме об’єднанню в кооперативи — теми кооперація та створення кооперативів буде постійними нарямом Центру. Навчання та консультації по створенню кооперативів діятиме постійно.

Навчальні курси та програми Центру «Координата» розраховані на різні професійні рівні: початківці, більш досвідчені, експерти.

Найближчі події

Подій не знайдено!
Повернутися до верхньої частини сторінки